Aktualni prior, dosadašnji upravitelji...

Aktualni prior samostana:

Fr. Anto Gavrić, OP

-------------

Župni upravitelji:

Nikola Leopold NOSO, OP: 29. 11. 2022.

Tomislav KRALJEVIĆ, OP: 25. 7. 2001. - 23. 2. 2011.

Nikola Leopold NOSO, OP: 23. 2. 2011. - 29. 8. 2012.

Marko BIJELIĆ, OP: 29. 8. 2012. - 5. 9. 2021.

Reginald BIKLIĆ, OP: 5. 9. 2021. - 29. 11. 2022.

 

Župni vikari:

Marinko ZADRO, OP: 25. 7. 2001. - 17. 11. 2015.
Zvonko DŽANKIĆ, OP: od 25. 7. 2001. do rujna 2003.
Damir ŠOKIĆ, OP: od rujna 2003. do 15. 9. 2008.
Mato BOŠNJAK, OP: 22. 2. 2011. - 7. 10. 2016.
Dominik Kristijan GERBIC, OP: 14. 9. 2014. - 25. 8. 2015.
                                                            6. 12. 2017. - 8. 12. 2022.
Josip DOLIĆ, OP: 12. 8. 2019. - kolovoz 2020.
Marin GOLUBOVIĆ, OP, 19. 7. 2022. - 8. 12. 2022.
Karlo Alan KEVO, OP: 8. 12. 2022. - 09. 2023.